HAKKIMIZDA VE KÜNYE

Azamihaber, ekonomi hayatını şekilendiren sektörlerimizin sözcülüğünü üstlenerek, ülkemizde yaşam standartlarını artırmak amacıyla, 2019 yılında kurulmuştur. Okuyucu kitlesi her geçen gün artmakta, iş dünyası ve çalışanları yanında, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, yenilikçi bir habercilik anlayışı benimsemektedir.

Ekonomi hayatının bel kemiği olan sektörlerden haberler yayınlamak için 7/24 çalışan Azamihaber, inşaat, otomotiv, medya, yeme-içme, turizm, perakende, sağlık, eğitim, enerji, teknoloji, eğlence ve daha birçok sektördeki yeni yatırımları, büyüme hedeflerini ve en son gelişmeleri siz okuyucularına ulaştırmayı sürdürmektedir. Azamihaber, okuyucularına en son teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Azamihaber, başarıya ulaşmak için okuyucu ve iş dünyası verimliliği en maksimuma çıkarmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yurtiçinde birçok saygın markanın  haberlerini okuyucularıyla iletirken böylece Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamak hedefindedir.

Azamihaber, kurumsal yurttaşlık bilincinde yayınlarını gerçekleştirmektedir. Yayınlarında tarafsız, şeffaf ve güvenilir bir haber anlayışı benimsemiş olan Azamihaber, sosyal sorumluluk bilincinde  çalışmalarını yürütürken, insanların hayatlarına dokunarak iz bırakmayı ve ekonomik yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Azamihaber, toplumu sürekli ileriye götüren sosyal sorumluluk projelerinin, gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir. Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Azamihaber, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, haberleriyle ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Tüm dünyada ekonomik gelişmeler hız kazanırken, küresel bazda önemli bir oyuncu olmak isteyen Türkiye ekonomisinde de gelişim her sektörde gözle görülür bir biçimde artarak devam etmektedir. Dünyada söz sahibi olmak isteyen sektör oyuncularının, küresel bir oyuncu olma vizyonunu geliştirmesinde, ülke ekonomisini ileriye götürecek ve faydalı olacağına inandığımız hertürlü haberi siz okuyucularımıza aktarmak için azimle çalışmalarııza devam edeceğiz.

Azamihaber yönetim kurulu

 

KÜNYE

Genel Yayın Yönetmeni ve Yazı İşleri Müdürü

Ayhan  Karahan

mail: azamihaber@gmail.com

Görsel Kordinatör ve Reklam Yayın Müdürü

Ethem Pehlivan

mail: ethemp@hotmail.com

Hukuk Danışmanı

Sevtap Karabat

mail: infoazamihaber@gmail.com