Retro-Dijital Tasarımlı Akıllı Saat Amazfit Neo Vodafone’da

Paylaş

Amazfit hem dünyada hem de ülkemizde ilgiyle karşılanan akıllı saati Neo’yu Vodafone mağazalarında ve Vodafone Online’da teknoloji severlerle buluşturuyor.

Akıllı giyilebilir ürünler pazarıının ismi Amazfit, yenilikçi çekici bir retro-dijital tasarıma, temel spor ve fitness işlevlerine ve etkileyici pil performansına sahip Amazfit Neo’yu, Vodafone mağazalarında satışa sundu. Hem peşin ve hem de tarifeye ek 12 ayda ödeme seçenekleriyle tüm Vodafone satış platformlarından erişilebiliyor.

Etkileyici pil performansıyla spor ve fitness işlevlerine sahip çekici retro-dijital Amazfit Neo, geçmişin teknolojisini günümüz teknolojisiyle birleştiriyor. Amazfit Neo, hayatı hem daha kolay hem de daha çekici hale getirirken kullanıcılarının günlük yaşam aktivitelerinde en yakın yardımcısı oluyor.

Amazfit Neo’nun sahip olduğu özellikler:

Amazfit Neo’nun üç popüler spor modu -koşu, yürüyüş ve bisiklet- egzersiz yaparken gerçek zamanlı bilgilerin, mesafenin ve nabzın görüntülenmesini sağlıyor.

Suya dayanıklı tasarımıyla havuzda veya denizde yüzerken bile en zorlu antrenmanların takibi yapılabiliyor.

Yuvarlatılmış dört köşeli ekran ve dört adet fiziksel işlev düğmesi, Amazfit Neo’nun klasik tarzıyla öne çıkmasını sağlıyor.

Hem kendi stillerini tamamlayacak, hem sağlık ve zindelik bilgileri sağlayacak uygun bir akıllı saat arayışında olanlar için ideal olan Amazfit Neo, farklı renk seçenekleriyle sunuluyor.

Amazfit Neo’ya, tüm Vodafone satış platformlarından Vodafone’lulara özel tekliflerle tarifeye ek 12 aya varan ödeme seçenekleriyle ulaşılabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir