Dünya Kahve Günü için Homend Kahve Makineleri

Paylaş

Ürünlerinin tasarımı ve fonksiyonelliği ile mutfakta hayatı kolaylaştırarak; kullanıcılarının yaşam kalitesini artıran Homend, “5 Aralık Dünya Kahve Günü” için birbirinden kullanışlı; kahve makinelerini kahve tutkunları ile buluşturuyor.

Homend “5 Aralık Dünya Kahve Günü” için, birbirinden özel kahve makinası alternatifleri sunuyor. Türk kahvesi tutkunları için Homend Pottoman, filtre kahveyi tercih edenler için Homend Coffeebreak 5002h Filtre Kahve Makinesi ve en pratik kahve keyfi için Homend Coffeebreak 5012H Paslanmaz Çelik Termos/Muglı Filtre Kahve Makinesi.

Homend Coffeebreak 5012H Paslanmaz Çelik Termos/Muglı Filtre Kahve Makinesi. Kahvenizi sıcacık ve taze tutarak gün boyu yanınızda güvenle taşımanızı sağlayan; paslanmak çelik termosu hem sağlıklı, hem de çok pratik. Tek dokunuşla hızlıca kahvenizi demleyerek termosa aktarıyor. Size de dilediğiniz zaman, sıcacık kahve içme imkanı sunuyor.

Aynı anda 5 fincan kahve pişirin

Homend, Türk kahvesi gurusu Pottoman’la eşsiz bir deneyim yaşatırken; özel ısı dengesi sayesinde, közde pişirilmiş lezzetteki bol köpüklü kahvelerinizin lezetine lezzet katacak. 5 fincan Türk kahvesi pişirebileceğiniz geniş hazneli Pottoman, akıllı sensörleri ile haznedeki miktarı algılayarak kahvenizin taşmasını önlerken kahvelerinizin her zaman bol köpüklü  olmasını sağlıyor. Mutfağınızın her köşesinde şıklığı ile de dikkat çekecek olan makineniz, kahvenizi pişirip haznesini çıkardığınızda da kendini otomatik olarak kapatıyor. Başka bir düğmeye basmanıza gerek bırakmadan kahvenizi içebilirsiniz. Kırmızı gold, mor gold, antrasit gold ve krem gold olmak üzere 4 renk alternatifi sunuyor.

Bol sütlü Türk kahvesi sevenlere özel

Türk Kahvesine farklı alternatif getirmek isteyenlere sütlü Türk kahvesi. Homend’in özel olarak ürettiği; Pottoman Milk in 1870H Sütlü Türk Kahvesi Makinası ile Türk kahvenizi sütlü olarak için. Siz de alışılmış Türk Kahvesi dışına çıkarak; damaklarınızı şenlendirin. Filtre kahvesiz yapamayanlara özel Homend Coffeebreak 5002h Filtre Kahve Makinesi çekirdek öğütme özelliği ile; kahvenin aromasını artırabiliyor.  Cam gövdeli demliği ile kahvenin tadı ve sıcaklığını da en iyi şekilde muhafaza ediyor. Altın filtresi ile her seferinde tam kıvamında, ağzınıza layık aroma elde etmenizi sağlıyor. Hemond kahve makinaları size ve sevdiklerinize sıcacık kahve içme imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir