Fibabanka’dan 15 ay vade farksız, masrafsız alışveriş kredisi! 

Paylaş

Fibabanka, perakende sektörünün önde gelen markalarıyla yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Bosh ile yaptığı iş birliği kapsamında; alışverişlerde peşin fiyatına vade farksız 15 ay taksitle masrafsız alışveriş kredisi imkânı verecek.

Teknolojik alt yapısı ile müşterilerine ve sektöre değer katan ürün ve hizmetler sunan  Müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında çözüm geliştirerek hayatlarını kolaylaştıran ve her koşulda yanında olan Fibabanka, Bosch ile anlaştı. Anlaşma kapsamında; Fibabanka, Bosch’tan yapılacak alışverişlerde senetsiz, kartsız ve kefilsiz peşin fiyatına vade farksız 15 taksitle masrafsız alışveriş kredisi sağlıyor. Alışveriş kredisi için tüketicilerin BOSCH yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasını 3422’ye SMS göndermesi yeterli oluyor.

Alışveriş ihtiyacına finansal çözüm

Fibabanka, perakende sektörünün önde gelen markası Bosh ile yaptığı iş birliği kapsamında; alışverişlerde peşin fiyatına vade farksız 15 ay taksitle masrafsız alışveriş kredisi imkânı sunarken, Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk; “’Bankayı müşterilerin ayağına götürme’ anlayışıyla müşterilerimize anında ve hızlı çözümler sağlıyoruz. Hem online hem de mağaza alışverişlerinde kredi kartı dışında vade farksız, masrafsız taksitlendirme seçeneği ile hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Dünyanın önde gelen beyaz eşya markalarından Bosch ile ’şimdi al, taksit taksit öde’ yaklaşımıyla hayata geçirdiğimiz bu iş birliği ile de tüketicilere faizsiz finansman sağlıyoruz. Hedefimiz müşterilerin alışveriş yaparken duydukları finansal ihtiyaca kadar tüm taleplerini tek bir noktadan karşılayabilmelerini sağlamak” değerlendirmesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir