Müşterilerin yemek kartı tercihi ‘’Multinet’’ oldu

Paylaş

PRAGMA Araştırma ve Danışmanlık’ın Yemek Kartları Araştırması’nda; yüzde 77 memnuniyet skoru ile kullanıcı memnuniyeti en yüksek yemek kartı ‘Multinet’ oldu.

MultiNet yemek kartı PRAGMA Araştırma ve Danışmanlık’ın Yemek Kartları Araştırması’nda; 20-59 yaş aralığında tam zamanlı çalışan 400 kişi ile gerçekleştirilen araştırmada; katılımcılara “Tercih etme şansınız olsaydı hangi yemek kartını kullanmak isterdiniz?” sorusu yöneltildiğinde de birinci gelen marka MultiNet cevabı verildi.

Multinet ortala limitten 300TL daha fazla

Araştırmada öne çıkan bulgulara dair değerlendirmede bulunan Multinet Up CEO’su Demirhan Şener; “Yemek Kartları Araştırması’nın verilerine göre yemek kartlarına aylık ortalama 575 TL yükleniyor. Araştırmaya katılan çalışanların yüzde 54’ü yemek kartlarındaki limitin ay sonu gelmeden tükendiğini ifade ediyor. Çalışanların işverenden talep ettikleri ortalama limit ise mevcut limitten ortalama 300 TL daha fazla ‘’olduğunu belirtti.

Ayrıca’’Mobil cüzdan uygulamamız MultiPay üzerinden düzenli olarak puan kazanımında ayda üç yemek MultiNet’ten hediye oluyor. Bu şekilde 1,5 milyon TL’si son bir senede olmak üzere; bugüne dek toplamda yaklaşık 6,5 milyon TL değerinde TatlıPara dağıttık” dedi.

MultiNet  harcama noktası en yaygın yemek kartı

Şener, MultiNet yemek kartı kullanıcılarının harcama yapabilecekleri restoran, kafe, büfe ve market noktalarını çeşitlendirmek, kart kullanıcılarına diledikleri yerde diledikleri gibi harcama yapabilme konforunu sağlamak için sürekli genişlettiğimiz üye iş yeri ağımızda 25 bin restoran ve 5 bin market var. MultiNet’liler neredeyse biz de orada olmak için bu ağı sürekli genişletiyoruz” dedi.

MultiNet’liler yanlarında fiziksel bir kart taşımalarına gerek kalmadan bakiye görüntüleme ve yükleme ; QR ile ödeme, harcama noktalarını görüntüleme, bireysel kampanyalara katılım, herhangi bir çalıntı veya kayıp durumunda yemek kartını bloke etme gibi tüm işlemlerini yapabiliyor. Multinet Up’ın güçlü teknoloji alt yapısı sayesinde İstanbulkart kullanıcıları ve ininal cüzdan kullanıcıları da MultiNet geçen noktalarda harcama yapabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir