Güral Premier Hotels & Resorts’a iki ödül

Paylaş

Güral Premier Hotels & Resorts küresel çapta başarı elde etti. Konuklarına birinci sınıf hizmetler sunan otellerin yarıştığı en büyük global organizasyon olan; World Luxury Hotel Awards tarafından Güral Premier Hotels & Resorts, 2 ödüle birden layık görüldü.

Her yıl turizm profesyonelleri tarafından World Luxury Hotel Awards’ta dünya çapında lüks oteller arasından en iyi oteller değerlendiriliyor. Tekirova merkezinde, çam ormanları içinde doğa ile iç içe, Türk mimari tarzı esas alınarak, konfor standartları en yüksek düzeyde tutularak inşa edilen, Güral Premier Tekirova ve Türk mimarisinin eşsiz güzellikteki örneklerini içinde barındıran Güral Premier Belek, World Luxury Hotel Awards’ın ödülleri ile onurlandırdı.

Dünya standartlarında tesisleri ve konuklarına sunduğu hizmet mükemmelliği ile tanınan lüks otellerin belirlendiği küresel organizasyon; World Luxury Hotel Awards’ta Güral Premier Hotels & Resorts, Luxury Family All – Inclusive Hotel ve Luxury Family Resort ödülleri ile küresel çapta sahip olduğu başarılara bir yenisini daha ekledi.

Hizmet kalitemizi asla kaybetmedik

Güral Premier Hotels & Resort olarak daha önce birçok defa ödül kazandıklarını belirten Gürallar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, “Açıldığımız günden bu yana hizmet kalitemizi asla kaybetmedik. Bu ödüller bizlere doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Turizm ülkenin kalkınması için çok büyük bir etken. Turizmin ülkeye sağladığı ekonomik katkı yadsınamaz. Biz bu sorumluluğumuzun bilinci ile yolumuza devam edeceğiz” diyerek Güral Premier Hotels & Resorts Türk turizmi için önemini vurguladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir