Petzoo Eurasia Fuarı’nda yem makine ve ekipmanlarına yoğun ilgi

Paylaş

Sektöründe dünyanın öncü firmalarının katıldığı, nitelikli yerli ve yabancı ziyaretçilerin hedeflendiği PETZOO Eurasia fuarı’nda yem makine ve ekipmanları özel ilgiyle karşılandı.

Bu sene 8.si düzenlenen ülkemizdeki sektöre yönelik uluslararası nitelikteki tek ve en büyük fuarı olan PETZOO Eurasia 21-24 Ekim tarihlerinde İsatanbul Fuar merkezinde düzenleniyor. Sektör firmalarının ülke geneline açılması ve yurtdışı bağlantılar kurabilmelerine olanak sağlayacak verimli ve etkili bir ticari platform oluşturmak amacıyla düzenlene Fuar, firmaların dünya pazarlarına ulaşmasını kolaylaştırmak üzere ülkemizin en büyük ticaret merkezi İstanbul’da kapılarını ziyaretçilere açtı. Düzenlendiği 8 yılda 665 standlı firmanın yer aldığı, 189.891 ziyaretçisi olan PETZOO fuarları, 2021’de yeniden sektörü bir araya getiriyor.

PETZOO Türkiye (Eurasia) Fuarı 2021 yılında T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından destek kapsamına alınan PETZOO Eurasia, sektörün küresel buluşma noktası olabilecek potansiyeli ile ulusal ve uluslararası etkin tanıtım çalışmaları ile potansiyel alıcılar ve profesyonelleri bu yılda buluşturdu. PETZOO Eurasia , ulusal ve uluslararası sektör temsilcilerinin buluşma noktası olmakta, sektörün geleceğine yapılan bir yatırım niteliği taşıyor.

Yem endüstrisi makine ve ekipmanlarına yoğun ilgi

Petzoo Evcil Hayvan Ürünleri Fuarı’nda yem endüstrise yönelik makine ve ekipmanlar katılımcıların özel ilgisiyle karşılaştı. Yem endüstrisi makine ve ekipmanlarına yoğun ilgi görürken , yem endüstrisi için anahtar teslim fabrikalar kuran Türkiye’nin en büyük firmalarından biri durumunda olan FEEDTECH standına da ilgi yoğundu. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en son teknolojiyle en iyi şekilde karşılamak için çalışan firma, üretim verimliliğini esas alan projeler geliştiriyor.

 

Projeleri yenileyerek iyileştirmeler yapan ve sürdürülebilir büyüme hedefinde olan FEEDTECH’in mühendislik, üretim, servis, Ar-Ge, test ve yönetim dahil tüm temel fonksiyonları, uluslararası projeler için düşük maliyet sağlayan Türkiye’de bulunuyor. Dünyanın farklı noktalarındaki birçok memnun müşterisi bulunan FEEDTECH, üst düzey çözümleri ve yüksek teknolojiyi müşterilerine sunuyor. Yem endüstrisine yönelik bütün makinelerin ve ekipmanların üretimini yapan FEEDTECH, ürünlerinin %70’ini yurt dışına ihraç ediliyor.

Fuar aynı zamanda fuar alanında köpeklerle yapılan show gösteriyle gelen konuklara neşeli anlar yaşatıyor. PETZOO Türkiye (Eurasia) Fuarı 2021 24 Ekim Pazar saat 18.00’e kadar ziyaret edilebilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir