McDonald’s Adıyaman’da şubesini açtı

Paylaş

Türkiye’de 35 yılı geride bırakan McDonald’s’ın 248’inci restoranı Adıyaman’da açıldı. McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar, açılışa dair, “McDonald’s Türkiye olarak hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Adıyaman’daki ilk restoranımızın açılışını yaptığımız için de mutluyuz. 30 çalışanımızla birlikte McDonald’s kalitesini, lezzetini Adıyamanlılarla buluşturacağız” dedi

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren McDonald’s Türkiye, yeni restoran açılışlarına bir yenisini ekledi. 35 yıldır müşterilerini lezzetli, kaliteli ve doyurucu ürünleriyle buluşturan McDonald’s’ın Adıyaman’daki ilk, Türkiye’deki 248’inci restoranı 29 Eylül’de düzenlenen açılışla hizmete girdi. Adıyaman Altınşehir şubesi, 460 metrekarelik alanı ve 30 çalışanıyla misafirlerini ağırlayacak. Alo Servis ve McCafé hizmeti de yeni restoran tarafından verilecek.

Açılış nedeniyle düzenlenen törene McDonald’s Türkiye Operasyon Direktörü Murat Köseler, McDonald’s Türkiye Emlak Geliştirme Müdürü Ferhat Koçak, McDonald’s Türkiye Operasyon Müdürü Erdal Katmer, mülk sahipleri Halil Akgün ve Zeki Akgün’ün yanı sıra resmi yetkililer de katıldı. Köseler, açılış kurdelesini Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Adıyaman Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Aykut Dündar’la ve tüm katılımcılarla birlikte kesti.

McDonald’s Türkiye Genel Müdürü Oğuz Uçanlar ise açılışa ilişkin “McDonald’s Türkiye olarak hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Önceliğimiz nitelikli bir büyüme sağlayabilmek. Bu nedenle her yerde değil doğru yerde olmaya önem veriyoruz. Adıyaman’daki ilk restoranımızın açılışını yaptığımız için mutluyuz. Yeni restoranımızda da kaliteli, lezzetli ve doyurucu ürünlerimizi misafirlerimize sunacağız” dedi.

McDonald’s Adıyaman adres: Altınşehir Mah. Gökkuşağı Cad. No:10 Merkez/Adıyaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir