Isıcam’ın ‘Aylin Kontente ile Şeffaf Sohbetler’ programı Youtube’da

Paylaş

Türkiye’nin köklü kuruluşları arasında yer alan Şişecam, Isıcam Sistemleri ile enerji tasarrufunun önemini toplumun her kesimine anlatmak, doğru cam seçimi ile sağlanacak tasarruf konusunda bilinci artırmak amacıyla Isıcam Sistemleri Youtube kanalında oyuncu Aylin Kontente ile “Şeffaf Sohbetler” programını başlattı. Aylin Kontente’nin İlk Konuğu Alper Kul Oldu

Program boyunca, alanında uzman isimlerin katıldığı keyifli sohbetlerde tasarruf, ısı, güneş ve gürültü kontrolünün yanı sıra emniyet ve güvenlik sağlayan yüksek nitelikli Isıcam’ların faydaları anlatılıyor. Aylin Kontente sunuculuğunda gerçekleşen sohbetlerin ilk konuğu ise ünlü oyuncu Alper Kul oldu.

Bireysel tasarrufu toplumsal kazanca dönüştürmeyi görev olarak üstlenen Şişecam, doğru cam seçimi ile sağlanan tasarruf konusunda bilinçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Isıcam markası, oyuncu Aylin Kontente ile alanında uzman olan isimleri ağırladığı “Şeffaf Sohbetler” programının ilk bölümünü Isıcam Sistemleri Youtube kanalında yayınladı.

5 şirket artık Şişecam bünyesinde - Lüleburgaz Görünüm Gazetesi - İnsana  Taraf GazeteAylin Kontente, farklı alanlarda uzmanlaşmış konuklarıyla gerçekleştirdiği esprili ve keyifli sohbetler esnasında Isıcam markasının insan hayatına ve sağlığına katkısını anlatıyor. Programın ilk bölümünde, eşi ünlü oyuncu Alper Kul’u konuk eden Aylin Kontente, devam eden bölümlerde kişisel gelişim, müzik, sağlıklı beslenme, değerli taşlar gibi farklı disiplinlerden uzmanların yanı sıra; mimari, yeşil bina, doğrama ve mimaride cam konusunda uzmanlaşmış sektör profesyonellerini ve Isıcam Yetkili Üreticileri’ni ağırlıyor.

Aylin Kontente’nin Alper Kul’a yaptığı cam testiyle başlayan videoda keyifli anlar yaşandı. Evde ailesiyle vakit geçirmekten çok mutlu olduğunu ama kapalı ortamlarda durmaktan sıkıldığını, evinin daima ferah, aydınlık olmasını istediğini belirten Alper Kul’a Aylin Kontente camın önemi ve özellikleri hakkında aydınlatıcı bilgiler aktardı. Alper Kul, evdeki tüm camların Isıcam Sistemleri’nin camları olduğunu, Isıcam’ın sağladığı tasarruf sayesinde faturaların böyle düşük geldiğini, üstelik lamine özelliğiyle çocukların oynarken güvende olduğunu, Aylin Kontente’nin kış bahçesi istediğini eşinden yayın sırasında öğrenip eşine bir kış bahçesi sözü verdi.

Videonun tamamı linkten izlenebilir: https://www.youtube.com/watch?v=WSTz88-Ve24&list=PLRaa_HDgQFZMax1jkJK2fvVM55Ln7GRqc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir