Kuzu Effect AVM Eylül’de etkinliklerle dopdolu

Paylaş

Çocuklarınız için etkinliklerle dolu eylül Kuzu Effect AVM’de… Okulların açılması ile başlayan yeni eğitim öğretim dönemi heyecanında çocuklara eşlik eden Kuzu Effect AVM, eylül ayı boyunca çocuklar için birbirinden güzel hediyeler ve etkinlikler sunuyor. AVM’yi ziyaret eden her çocuğa maske ve boyama kitabı eylül boyunca hediye.

6 Eylül’de başlayan sosyal medya yarışması ile kazanan 5 çocuğa Masterpiece Jr Resim Kiti hediyesine sahip olacak. Doya doya boyama yapma imkânı sunan resim kiti ile çocukların yüzünü güldürecek Kuzu Effect AVM, yarışmanın kazananlarını 13 Eylül günü açıklayacak.

Sokaktaki dostlarımızı da unutmayan Kuzu Effect AVM, 18-19 Eylül ‘’Sevimli Dostlarımıza Rengârenk Yuvalar Atölyesi’’etkinliği ile köpek, kuş ve kedi yuvalarının yapımı için çocuklarımızı eğlenceli bir atölye etkinliğine davet ediyor. Atölyede boyanacak olan köpek kulübeleri ve kuş yuvalarına isimlerini yazarak birer anı bırakacak olan çocuklar, aynı zamanda sokaktaki dostları için elleriyle mama torbaları da hazırlayacak.El emeği yuvalar daha sonra AVM yetkilileri tarafından çevredeki uygun alanlara yerleştirilerek ev sahiplerini bekleyecek.Pandemi koşullarında çocukların güvenliğini de unutmayan Kuzu Effect AVM’de saat 15:00’da başlayacak olan atölye 20:00’da tamamlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir